Czy twója firma dołączyła do ruchu

zero waste ?

Zadbaj o wizerunek swojej firmy.

ZAUFALI NAM

Czym jest ruch zero waste ?

Zero waste w dosłownym tłumaczeniu oznacza „brak marnowania”. To oddolny ruch społeczny mający na celu nie generowanie dużych ilości śmieci.   Zasady są proste, i sprowadzają się do pięciu liter „R”  Refuse, Reduce, Reuse, Recycle, Rot. Wiecej na ten temat znajdziecie na stornie Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste lub na stronie Wyzwanie #biuroZeroWaste

Każde przedsiębiorstwo może ograniczyć swój negatywny wpływ na środowisko. Jest to oczywiście zależne od sektora, w którym prowadzi działalność. Dla przykladu  branży hotelarsko gastronomicznej  można zrezygnować ze słomek plastikowych i jednorazowych artykułów takich jak plastikowa zastawa.  Kolejnym  sposobem jest zachęcanie klientów do przynoszenia swojego naczynia na zupę, jedzenie lub kawę  jeśli bierze „na wynos”, dając im na taki zakup rabat lub coś ekstra, lub używanie produktów wykonanych tym zamysłem np. podkładek pod napoje wykonanych z odpadowej skóry. 

Bądź bardziej eko!

Dołącz ze swoją firmą do ruchu zero waste.

Co roku produkujemy około 10 mln ton plastikowych śmieci. Najwyższa pora to zmienić, zacznij od Siebie i swojej firmy. Twoja firma to wyjątkowe miejsce? Oferujesz swoim gościom usługi na światowym poziomie i dbasz, by dostawali to, co najlepsze? W odpowiedzi na zyskujący na popularności trend zero waste przygotowaliśmy serię ekologicznych produktów, które zaskoczą Twoich kontrahentów innowacyjnością. Zapomnij o tanich plastikowych gadżetach prosto z chin. Ich ekologiczne alternatywy to klasa, nowoczesność i świetna reklama dla Twojego lokalu, a równocześnie krok w stronę czystszej planety! Zadbajmy o środowisko razem.

POBIERZ KATALOG